A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Недригайлівське вище професійне училище"

Спорт та дозвілля

Спорт і ми

Фізична культура і спорт – засоби становлення гармонійно розвиненої особистості. Вони допомагають зосередити усі внутрішні ресурси організму на досягненні поставленої мети, підвищують працездатність, дозволяють втиснути в рамки короткого дня виконання усіх намічених справ, виробляють потребу в здоровому способі життя.
Цьому певною мірою сприяє проведення в училищі різноманітних спортивно-масових та оздоровчих заходів.
Метою фізичного виховання в училищі є сприяння всебічному розвитку особистості за допомогою формування фізичної культури учня. Складовою фізичної культури є: міцне здоров’я, хороший фізичний розвиток, оптимальний рівень рухових здібностей, знання і навички у сфері фізичної культури, мотиви й освоєні способи здійснювати фізкультурно-оздоровчу і спортивну діяльність.
Досягнення мети фізичного виховання забезпечується вирішенням таких основних завдань, спрямованих на:
-зміцнення здоров’я, сприяння гармонійному фізичному розвитку;
-навчання життєво важливим руховим умінням і навичкам;
-розвиток рухових (кондиційних і координаційних) здібностей;
-набуття необхідних знань у сфері фізичної культури і спорту;
-виховання потреби й уміння самостійно займатися фізичними вправами, свідомо застосовувати їх із метою відпочинку, тренування, підвищення працездатності та зміцнення здоров’я;
-сприяння вихованню моральних і вольових якостей, розвиток психічних процесів особистості.
Комплексна програма основних форм фізичної культури в навчальному закладі становить цілісну систему фізичного виховання. Всі її компоненти складаються із взаємопов’язаних частин: уроки фізичної культури, фізкультурно-оздоровчі заходи, позакласна робота, фізкультурно-масові заходи  та спортивні змагання.

«ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК»

З метою розвитку олімпійського руху, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму 21 вересня у ДПТНЗ "Недригайлівське ВПУ" проведено щорічний «Олімпійський урок»

У змаганнях взяли участь 5 команд: І, ІІ, ІІІ, ІV курсів та, вперше за останні роки, команда працівників закладу освіти.

Кращих визначали в наступних видах спорту: біг 60 м, метання м'ячика, штовхання ядра, стрибок у довжину з місця, естафета 4х100 м, метання довбні, перетягування канату та дартс.

В підсумковому заліку команди розподілили місця наступним чином:

1 місце - ІІІ курс

2 місце - ІІ курс

3 місце - ІV курс

4 місце - працівники закладу

5 місце - І курс.

Переможці змагань отримали грамоти та подарунки.

_______________________________________________

ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ КИНУЛИ "СПОРТИВНИЙ ВИКЛИК" ПРАЦІВНИКАМ УЧИЛИЩА.

16 лютого 2023 р., в День Єднання, в спортивній залі ДПТНЗ "Недригайлівське ВПУ" відбулися спортивні змагання між працівниками училища та здобувачами освіти.

Суперники змагалися з восьми видів спорту: більярд, настільний теніс, шашки, баскетбол, дартс, стрільба з пневматичної гвинтівки, футзал, волейбол.

На чолі команди працівників виступив директор училища Григорій СЕНДЕЦЬКИЙ, який прийняв участь в дартс, стрільбі з пневматичної гвинтівки та більярді.

Також, за команду працівників приймали участь: керівник фізичного виховання Віталій СВИРИДЕНКО, бібліотекар Юлія БАУРЧАНУ, секретар Ольга ФАБРИКА, викладач географії Людмила ГОЖЕНКО, викладач Захисту України Олександр ОСТАПЧУК, викладач математики Юрій БЕРЧЕНКО, викладач інформатики Ігор МІКУЛІНЦЕВ, завідуючий господарством училища Віталій РИЖКОВ, донедавна заступник директора Валерій НИШКУР та заступник директора ФЦ "Барса" Олександр КОВАЛЬ, який, як завжди, відгукнувся на запрошення прийняти участь в змаганнях на базі ДПТНЗ "Недригайлівське ВПУ".

Команду студентів за собою вів учень третього курсу Ігор ЩЕРБАК.

З восьми видів студенти здобули перемогу в баскетболі, майже на рівних проявили себе в стрільбі з пневматичної гвинтівки, шашках, більярді та футзалі.

В підсумку перемогли працівники училища.

_________________________________________________

ДЕНЬ ФУТЗАЛУ У НЕДРИГАЙЛІВСЬКОМУ ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ УЧИЛИЩІ

З метою більш активного залучення учнів ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» до занять з фізичного виховання та спорту, пропаганди здорового способу життя, підвищення рівня організації позаурочної роботи та дозвілля учнівської молоді 2 лютого 2023 року в спортивній залі закладу освіти проведено «День футзалу» серед учнів та педагогічного колективу закладу (педагогічні працівники приймали участь поза конкурсом).

Переможцем змагань стали учні 31 групи (склад команди: Щербак Ігор, Дремов Олександр, Чудінович Дмитро, Коваленко Владислав та Порфілов Олександр), які були нагороджені солодкими призами.

________________________________________________________________________________________________

РІЗДВЯНИЙ ТУРНІР З ФУТЗАЛУ

6 січня 2022 року на базі спортивної зали ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбувся традиційний Різдвяний турнір з футзалу, участь в якому прийняли команди: Олімпік, Хоружівка, ДСНС (Державна служба надзвичайних ситуацій), Олімпік-Педагоги та команда з Липової Долини АГРО-ДОЛИНА.

Змагання розпочалися зі вступного слова директора училища Григорія СЕНДЕЦЬКОГО, який привітав учасників та побажав успіхів в турнірі. 

Матчі відбувалися за коловою системою. Головним арбітром турніру був Олександр КОВАЛЬ. 

В підсумку змагань команди Олімпік та Олімпік-Педагоги набрали рівну кількість очок, але за рахунок перемоги в особистій зустрічі переможцями стали перші. 

Третє почесне місце посіли гравці команди АГРО-ДОЛИНА. Четвертими стали ДСНС, п’яте місце посіла Хоружівка.

Найкращим бомбардиром турніру став Щербаченко Вадим з результатом в 9 забитих м’ячів.

За команду Олімпік грали: Строколіс Юрій, Акімов Костянтин, Щербаченко Вадим, Остапчук Олег, Псарьов Сергій, Нищета Микола та Анастасія Довгій.

Дирекція ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» нагородила переможців змагань.

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК – ЗРАЗОК СИЛИ, КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я

З метою більш активного залучення здобувачів освіти ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище»  до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя та розвитку олімпійського руху на культурно-спортивному комплексі «Колос» проведено Олімпійський урок.

Відкрив спортивне свято заступник директора з навчально-виховної роботи Володимир Мірошніченко, який закликав дітей активніше займатися різними видами спорту та бути прихильниками здорового способу життя. Гостем спортивного свята був заступник директора Футбольного центру «Барса» Олександр Коваль.

У спортивному заході взяли участь всі навчальні групи ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище». Юнаки та дівчата змагалися в естафеті, бігові на 100 м, стрибках у довжину з місця, метанні м’яча, штовханні ядра, перетягуванні канату. Серед юнаків проведено командні змагання з міні-футболу, серед дівчат – змагання кидки м’яча в баскетбольну корзину.

У результаті напруженої боротьби перше загальнокомандне  місце вибороли учні ІІ курсу, ІІ місце посіла команда учнів ІV курсу.

 

_______________________________________________________________________________________________

СПОРТИВНА ЗАЛА

Теніс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Більярд

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора