A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Недригайлівське вище професійне училище"

Інформація про нас

ОНОВЛЕНО 25.09.2023

Училище засноване в 1980 році. В 1990 році отримало статус вищого професійного закладу. Має ліцензію на здійснення освітньої діяльності за первинною професійною підготовкою, перепідготовкою, підвищення кваліфікації з професій: "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, Водій автотранспортних засобів категорії «С»;          · Кухар, Продавець продовольчих товарів;          Еелектромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, Водій автотранспортних засобів (категорія «С»);          · Електрогазозварник.          · Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварник, Водій транспортних засобів категорії «С».      На сьогодні училище має в своєму розпорядженні навчальний комплекс, до складу якого входять: навчальний корпус з 20 навчальними кабінетами, оснащеними всіма необхідними засобами навчання, корпус для навчально-виробничих лабораторій з 7 лабораторіями та 4 майстернями, в яких учні набувають професійні знання та навички з достатньою кількістю технічних засобів навчання, діючими моделями, тренажерами вузлів та агрегатів машин та механізмів, 2 комп’ютерних класи, які приєднані до мережі Інтернет.

На сьогоднішній день училище має 72 га орної землі. Вирощений урожай використовується для здешевлення харчування та реалізації с/г продукції. Це дає можливість закуповувати інструменти, обладнання, інвентар, проводити поточні ремонти кабінетів, майстерень, споруд.

Велика увага приділяється оновленню матеріально-технічної бази лабораторій кухарів, продавців, електрогазозварників, слюсарів з ремонту автомобілів.

Так для підготовки водіїв автотранспортних засобів (категорії «С») в навчальному закладі є три вантажних автомобілі та легкові для підготовки водіїв категорії "В".

Для підготовки робітничих кадрів за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва» в навчальних цілях використовується 6 тракторів. У 2017 році за позабюджетні кошти був придбаний новий трактор МТЗ-82.1.

Навчання в нашому училищі охоплює молодь не тільки з більшості населених пунктів району, а й інших районів області. Саме для таких учнів в навчальному закладі й працює гуртожиток, який визнаний кращим в області серед ПТНЗ. Протягом навчального року в ньому проживає до 150 учнів. В гуртожитку створені всі умови для проживання учнівської молоді: затишні відремонтовані кімнати, дві душові з гарячою водою, побутові кімнати, кімнати для самопідготовки, де учні можуть переглянути телепередачі, грати в шахи, шашки, кухня, обладнана всім необхідним для приготування їжі.

На першому поверсі гуртожитку для учнів є кімната для відпочинку, де проходять тематичні свята, дискотеки, виховні заходи. Є також тенісна і більярдна зали, кімнати гурткової роботи, музей, медичний пункт, до якого входять маніпуляційний, стоматологічний, фізкабінет, кабінет санпросвіти та ізолятор.

Протягом всього навчального року ведуться роботи по створенню та покращенню соціально-побутових умов проживання та відпочинку наших учнів.

ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» забезпечує різноманітну підготовку на базі неповної та повної загальної середньої освіти кваліфікованих робітників для с/г підприємств, фермерських господарств, а також перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників і спеціалістів на основі поєднання теоретичного навчання з виробництвом в реальних умовах училища, що дає змогу забезпечувати навчальний процес повним обсягом механізованих і технологічних робіт.

Учні нашого училища приймають участь в обласних олімпіадах, конкурсах фахової майстерності, займаючи призові місця.

Кожного року 20-30 випускників нашого училища стають студентами вищих навчальних закладів.

Значна увага приділяється патріотичному вихованню учнів училища.

Велику увагу навчальний заклад постійно приділяє соціальному захисту учнів із соціально незахищених сімей. Для їх навчання, дозвілля, позаурочній зайнятості приділяються щоденна увага, створені необхідні умови для проживання в гуртожитку.

За 38 років плідної праці в училищі здобули професії понад 11 000 осіб та підвищили свій професійний рівень понад 6000 випускників.

Подальшу долю навчального закладу педагогічний колектив вбачає в модернізації навчально-виробничого та навчально-виховного процесу, впровадженню інноваційних технологій навчання, осучасненні навчально-матеріальної бази, введенні нових професій, які стають необхідними на ринку праці, в перспективах розвитку навчального господарства, розширенні зв’язків з підприємствами, роботодавцями, в співпраці з ВНЗ.

 Підготовку фахівців з робітничих професій здійснює педагогічний колектив у складі: директор училища – 1, заступники директора – 2, методист – 1, керівник фізичного виховання – 1, практичний психолог – 1, соціальний педагог – 1, вихователі -1, керівники гуртків – 1, 14 викладачів та 11 майстрів в/н.  В училищі працюють 2 викладачі-методисти, 3 викладачі, які мають педагогічне звання «старший викладач», 8 викладачів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 5 – «спеціаліст І  категорії», 2 – «спеціаліст ІІ категорії», 1 – «спеціаліст». Серед майстрів в/н педагогічне звання «майстер в/н І категорії» мають 7 чоловік і 1 – «майстер в/н ІІ категорії». Всі педагогічні працівники мають відповідну фахову освіту: повну вищу – 31; базову вищу – 13; неповну вищу – 2. Середній вік педагогічних працівників 33-46 років. Стаж роботи в ПТНЗ більше 20 років мають 20 чоловік. Велика кількість педагогічних працівників нагороджена грамотами МОН України, грамотами управління освіти і науки  облдержадміністрації, 5 нагороджені значком «Відмінник освіти», 1 – медаллю ім. А. С. Макаренка, 1- знаком ім. А.С.Макаренка.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора