A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Недригайлівське вище професійне училище"

Гуртожиток

У ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» поряд з навчальним корпусом розміщений учнівський гуртожиток, у якому створені всі соціально-побутові та санітарно-гігієнічні умови для проживання учнів з віддалених населених пунктів.

Проживання у гуртожитку – безоплатне.

Є наявні вільні місця.

Всі кімнати, в яких проживають учні, забезпечені необхідними твердими та м’якими меблями.

На кожному поверсі є побутові кімнати, кімнати самопідготовки, де учні можуть підготуватися до навчання, пограти в шахи, шашки, переглянути телепередачі. Кімнати самопідготовки забезпечені навчальними посібниками та художньою літературою з бібліотеки навчального закладу.

В гуртожитку окремо для хлопців і для дівчат є душові кімнати, які забезпечені холодною та гарячою водою.

Для учнів, що проживають у гуртожитку, на першому поверсі обладнана кімната-кухня, де учні мають можливість під наглядом вихователя та чергового по гуртожитку приготувати собі їжу. Кухня обладнана електроплитками, водонагрівачем, мікрохвильовою піччю, холодильником.

Крім цього, на кожному поверсі у хлопців і в дівчат в побутових кімнатах знаходяться холодильники для зберігання продуктів харчування.

В гуртожитку функціонує медичний пункт, до якого входить кімната прийому хворих, маніпуляцій ний кабінет, стоматологічний кабінет, кімната випуску водіїв, ізолятор на три ліжкомісця.

На першому поверсі гуртожитку розміщений музей, актова зала для відпочинку, де проводяться різні культурно-розважальні заходи, дискотеки для мешканців гуртожитку. Є кімната гурткової роботи, більярдна зала, в підвалі гуртожитку зала для занять з боксу та легкої атлетики.

В гуртожитку наявні вільні місця для учнів. При необхідності звертайтеся до адміністрації навчального закладу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора