A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Недригайлівське вище професійне училище"

Гуртожиток

ОНОВЛЕНО 10.10.2023

У ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» поряд з навчальним корпусом розміщений учнівський гуртожиток, у якому створені всі соціально-побутові та санітарно-гігієнічні умови для проживання учнів з віддалених населених пунктів.

Проживання у гуртожитку – безоплатне.

Є наявні вільні місця для здобувачів освіти.

Всі кімнати, в яких проживають учні, забезпечені необхідними твердими та м’якими меблями.

На кожному поверсі є побутові кімнати, кімнати самопідготовки, де учні можуть підготуватися до навчання, пограти в шахи, шашки, переглянути телепередачі. Кімнати самопідготовки забезпечені навчальними посібниками та художньою літературою з бібліотеки навчального закладу.

В гуртожитку окремо для хлопців і для дівчат є душові кімнати, які забезпечені холодною та гарячою водою.

Для учнів, що проживають у гуртожитку, на першому поверсі обладнана кімната-кухня, де учні мають можливість під наглядом вихователя та чергового по гуртожитку приготувати собі їжу. Кухня обладнана електроплитками, водонагрівачем, мікрохвильовою піччю, холодильником.

Крім цього, на кожному поверсі у хлопців і в дівчат в побутових кімнатах знаходяться холодильники для зберігання продуктів харчування.

В гуртожитку є ізолятор на три ліжкомісця.

На першому поверсі гуртожитку розміщена актова зала для відпочинку, де проводяться різні культурно-розважальні заходи, дискотеки для мешканців гуртожитку. Є кімната гурткової роботи, в підвалі гуртожитку зала для занять з боксу та легкої атлетики.

В гуртожитку наявні вільні місця для учнів. При необхідності звертайтеся до адміністрації навчального закладу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора