A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Недригайлівське вище професійне училище"

Матеріально-технічне забезпечення

Станом на 01.10.2023

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

На сьогодні училище має в своєму розпорядженні навчальний комплекс, до складу якого входять: навчальний корпус з 24 навчальними кабінетами, оснащеними всіма необхідними засобами навчання, корпус для навчально-виробничих лабораторій з 7 лабораторіями та 4 майстернями, в яких учні набувають професійні знання та навички з достатньою кількістю технічних засобів навчання, діючими моделями, тренажерами вузлів та агрегатів машин та механізмів, 2 комп’ютерних класи, які приєднані до мережі Інтернет.

На сьогоднішній день училище має 92 га орної землі. Вирощений урожай використовується для здешевлення харчування та реалізації с/г продукції. Це дає можливість закуповувати інструменти, обладнання, інвентар, проводити поточні ремонти кабінетів, майстерень, споруд.

Велика увага приділяється оновленню матеріально-технічної бази лабораторій кухарів, продавців, електрогазозварників, слюсарів з ремонту автомобілів.

Так для підготовки водіїв автотранспортних засобів (категорії «С») в навчальному закладі є три вантажних автомобілі та три легкових.

Для підготовки робітничих кадрів за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» в навчальних цілях використовується 6 тракторів. У 2017 році за позабюджетні кошти був придбаний новий трактор МТЗ-82.1.

Навчання в нашому училищі охоплює молодь не тільки з більшості населених пунктів району, а й інших районів області. Саме для таких учнів в навчальному закладі й працює гуртожиток, який визнаний кращим в області серед ПТНЗ.  В гуртожитку створені всі умови для проживання учнівської молоді: затишні відремонтовані кімнати, дві душові з гарячою водою, побутові кімнати, кімнати для самопідготовки, де учні можуть переглянути телепередачі, грати в шахи, шашки, кухня, обладнана всім необхідним для приготування їжі.

На першому поверсі гуртожитку для учнів є кімната для відпочинку, де проходять тематичні свята, дискотеки, виховні заходи. Є також тенісна і більярдна зали, кімнати гурткової роботи, музей, медичний пункт, до якого входять маніпуляційний, стоматологічний, фізкабінет, кабінет санпросвіти та ізолятор.

Протягом всього навчального року ведуться роботи по створенню та покращенню соціально-побутових умов проживання та відпочинку наших учнів.

ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» забезпечує різноманітну підготовку на базі неповної та повної загальної середньої освіти кваліфікованих робітників для с/г підприємств, фермерських господарств, а також перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників і спеціалістів на основі поєднання теоретичного навчання з виробництвом в реальних умовах училища, що дає змогу забезпечувати навчальний процес повним обсягом механізованих і технологічних робіт.

Матеріально-технічне забезпечення навчального закладу

№ з/п

Адреса приміщення

Найме-нування власника майна

Площа (кв. метрів)

Наймену-вання та реквізити документа про право власності або користування

Документ про право користування

Інформація про наявність документів про відповідність

строк дії договору користування
(з _____
по ____)

наявність державної реєстрації

наявність нотаріального посвідчення

санітарним нормам

вимогам правил пожежної безпеки

нормам з охорони праці

1

42100, вул.Училищна, 28, сел.Недригайлів, Роменський р-н, Сумська обл.

Міністерство освіти і науки України

6403,3

Свідоцтво про право власності

-

-

-

наявний

наявний

наявний

2

42100, вул.Училищна, 24, сел.Недригайлів, Роменський р-н, Сумська обл.

Міністерство освіти і науки України

4756,9

Свідоцтво про право власності

-

-

-

наявний

наявний

наявний

3

42100, вул.Училищна, 26, сел.Недригайлів, Роменський р-н, Сумська обл.

Міністерство освіти і науки України

4731,6

Свідоцтво про право власності

-

-

-

наявний

наявний

наявний

Найменування приміщень навчального, навчально-виробничого призначення Необхідна кількість приміщень, одиниць Фактична кількість приміщень, одиниць
1. Кабінети (класи, аудиторії):    
для загальноосвітньої підготовки 10 10
для професійно-теоретичної підготовки 10 9
2. Комп’ютерні комплекси: 2 2
комп’ютерні робочі місця 28 28
Інтерактивні дошки 2 3
мультимедіа 4 4
3. Майстерні 4 4
4. Лабораторії 6 6
5. Автодром (майданчик), кв. метрів 1 1
6.  Інші (навчальне господарство) 1 72 га
     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора