A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Недригайлівське вище професійне училище"

ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Дата: 27.04.2023 15:45
Кількість переглядів: 37

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Нас відділяють від тієї страшної дати довгих 37 років. Аварія на Чорнобильській АЕС стала символом героїчної боротьби за майбутнє цілого світу. Чорнобиль не має минулого часу і тому багатьом поколінням наших співвітчизників доведеться ще довго жити з наслідками цього квітневого лиха. Ця катастрофа призвела до радіоактивного забруднення значної території не тільки України, але й Європи та стала трагедією для мільйонів людей. 

У гуртожитку ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище»  Галиною Несвєтовою був  проведений урок пам'яті «Чорнобиль – незагоєна рана України». Вихователь наголосила учням про те, що вони, як молоде покоління повинні цінувати минуле своєї держави, яке б воно не було, щоб протистояти злу та руйнуванню навколишнього світу в майбутньому.

У навчальних групах закладу освіти з учнями проведено хвилини пам’яті про трагедію на ЧАЕС. У бібліотеці закладу освіти представлена  тематична виставка з фотографіями та документальними матеріалами з цієї теми.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора