A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Недригайлівське вище професійне училище"

ПСИХОЛОГО-ПРОСВІТНИЦЬКА ПРОГРАМА «НЕБЕЗПЕКА»

Дата: 15.03.2023 15:27
Кількість переглядів: 61

У ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» з метою підвищення обізнаності молоді щодо ідеї неприйнятності насильства як моделі сучасної людської поведінки проведено психологічний тренінг за участю громадської організації «Ліга сучасних жінок» на чолі з тренерками Анною Крамар та Ксенією Гриник.

Захід тривав два дні, завдяки чому здобувачі освіти мали змогу поглибити та узагальнити знання. Було проведено безліч цікавих та пізнавальних вправ, завдань та занять. Починаючи з вправи на знайомство і створення позитивного настрою «Три пальці». Вправи «Мої ролі та ідентичності», в якій здобувачі освіти з’ясували для себе що всі ми різні і маємо право на ці відмінності. Поглибили знання понять про стать та гендер за допомогою інформаційного повідомлення і закріпили розуміння значення цих понять та їх різницю через вправу «Стать і гендер» Завдяки вправі «Природа конфлікту» підлітки з’ясували відмінності між конфліктом та насиллям. І в підсумку, задля зворотного зв’язку, була проведена вправа «Клубок». Насамкінець учасники заходу отримали подарунки.

Як підсумок, можемо зазначити, що в нашому суспільстві є безліч стереотипів, одним з яких є гендерно зумовлені стереотипи. Тому просвіта серед молоді є особливо актуальною в наш час.

   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора