A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Недригайлівське вище професійне училище"

ПРОВОДИТЬСЯ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Дата: 08.02.2024 14:16
Кількість переглядів: 22

У ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище»  з 5 по 15 лютого проводиться І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів загальноосвітньої підготовки та зі спеціальних дисциплін.

Предмети із загальноосвітніх навчальних дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, англійська мова, фізика, хімія, біологія, географія.

Зі спеціальних дисциплін напрями підготовки:  за напрямом «Харчові технології і торгівля» з професії «Продавець продовольчих товарів»;  за напрямом «Оброблення металу» з професії «Електрогазозварник»;  за напрямом «Транспорт» з професії «Водій автотранспортних засобів; за напрямом «Сільське господарство» з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Графік проведення
І етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад
з навчальних предметів серед здобувачів освіти
ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище»
у 2023/2024 навчальному році

Дата

проведення

Назва

предмету

Місце

проведення

Час

проведення

Прізвище та ініціали

викладача

05.02.2024

Українська мова та

література

каб. 13

13:00

Зборик Н.І.

06.02.2024

Математика

каб. 10

13:00

Берченко Ю.В.

07.02.2024

Історія України

каб. 5

13:00

Фурманова Т.Ф.

08.02.2024

Фізика

каб. 14

13:00

Іванова Н.І.

12.02.2024

Англійська мова

каб. 9

13:00

Олійник Я.В.

13.02.2024

Хімія

каб. 20

13:00

Легка Н.І.

14.02.2024

Біологія

каб. 20

13:00

Легка Н.І.

15.02.2024

Географія

каб. 21

13:00

Гоженко Л.П.

Графік проведення
І етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад
з і спеціальних дисциплін за напрямами підготовки серед здобувачів освіти
ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище»
у 2023/2024 навчальному році

Дата

проведення

Назва

професії

Місце

проведення

Час

проведення

Прізвище та ініціали

викладача/ майстра в/н

05.02.2024

Водій автотранспортних
 засобів категорії «С»

каб. 4

13:25

Щербань Ю.О.

 

06.02.2024

Тракторист-машиніст
сільськогосподарського
виробництва категорія «А1»

каб. 1

13:25

Симоненко С.В.

08.02.2024

Продавець продовольчих товарів,
кваліфікація ІІІ розряд

каб. 28

13:25

Алексеєва Л.Ф.

09.02.2024

Електрогазозварник,
кваліфікація ІІІ розряд

каб. 24

11:15

Міненко В.М.

Учасникам олімпіад бажаємо успіхів!

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора