A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Недригайлівське вище професійне училище"

УЧНІ ДПТНЗ «НЕДРИГАЙЛІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ІІІ ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ ТА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.06.2023 13:33
Кількість переглядів: 43

6 червня, на базі ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» відбувся ІІІ форум обдарованих учнів та лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Шлях до Перемоги»

У рамках форуму проведено освітній хакатон «Дізнаюсь. Навчаюсь. Презентую», під час якого лідери учнівського самоврядування презентували результати їх діяльності протягом навчального року, підбили підсумки конкурсів та акцій, визначили пріоритетні напрями роботи на наступний рік, обдарована молодь – кращі проєкти, що були реалізовані в рамках конкурсу.   

 Від нашого училища у  заході брали участь учениці Валерія Труш (І курс) та Лаура Погосян (ІІ курс), які навчаються професії «Кухар, продавець продовольчих товарів». В програмі форуму проведено заняття з елементами тренінгу, акцію «Висадка зеленої алеї», квест «Об’єднуємось заради Перемоги»,  майстер-класи, проведено ярмарку виробів та святковий концерт. Відповідальна та креативна молодь нашого навчального закладу презентувала всім учасникам та гостям свої творчі роботи та таланти художньої майстерності.

Уміння Валерії та Лаури як лідерів - це досить високий результат особистої цілеспрямованості, наполегливості й рішучості в досягненні поставленої мети, працьовитість та відчуття високої відповідальності. Ми пишаємося нашими здобувачами освіти! Подальших ідей та перемог.

      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора