ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВОЇНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ
8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги, вшановуючи загиблих у Другій світовій війні 1939–1945 років
З нагоди цієї пам’ятної дати у КЗ СОР «Недригайлівське вище професійне училище» бібліотекарем Юлією Баурчану проведено тематичну бесіду зі студентами «Мак як символ», метою якої було поглиблення знань про значення символів у культурі та історії українського народу.
Під час заходу учасники ознайомилися з багатогранною символікою маку - як знаку пам’яті, скорботи, мужності та незламності. Особливу увагу було приділено ролі червоного маку як міжнародного символу вшанування жертв воєн та його значенню в українському контексті.
Студенти власноруч створювали червоні маки, які є знаком скорботи, пам’яті та вдячності тим, хто загинув у роки воєн.
З метою збереження історичної пам’яті та виховання поваги до подвигу захисників України у закладі освіти відбувся захід із вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни.
Учасники заходу долучилися до урочистого покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам як символам вдячності, шани та скорботи. Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання, віддаючи данину тим, хто ціною власного життя виборював мир і свободу.
Такі заходи сприяють формуванню патріотизму, громадянської відповідальності та усвідомлення цінності миру.



